Στην σύνδεση που ακολουθεί μπορείτε να βρείτε και να μελετήσετε το Σχέδιο της Στρατηγικής και του Σχεδίου Δράσης για το χρηματοδοτικό πρόγραμμα «Ολοκληρωμένες Χωρικές Επενδύσεις στη περιοχή της Μάνης», που ο Δήμος μας κατήρτησε από κοινού με τον Δήμο Ανατολικής Μάνης και την Περιφέρεια Πελοποννήσου.

Οι προτάσεις και οι ιδέες σας θα είναι πολύτιμες και θα συζητηθούν στο προσεχές Δημοτικό Συμβούλιο τη Δευτέρα 17 Δεκεμβρίου, στο οποίο και θα ψηφιστεί η τελική μορφή της Στρατηγικής και του Σχεδίου Δράσης. Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Τεχνικό Τμήμα του Δήμου Δυτικής Μάνης στα τηλέφωνα 2721360922 και 2721360915, ενώ τις παρατηρήσεις σας μπορείτε να αποστείλετε και ηλεκτρονικά στη διεύθυνση info@dimosdytikismanis.gr.

Σχέδιο Αναπτυξιακής Στρατηγικής

Ενημερωτική Εκδήλωση- Ημερίδα Διαβούλευσης Παρασκευή, 02. Νοεμβρίου 2018

ΑΦΙΣΑ

Παρουσίαση ΟΧΕ